Birželio 8 – liepos 31 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje, Veiverių g. 43, veiks Birutės Tamošiūnienės tapybos paroda „Esu tokia, kaip tu mane matai“.
„Myliu gamtą, žmones, tylą ir viską, kas joje gimsta. Joje gimsta mano darbai. Tai aš. Būdama tyloje girdžiu daugiau, nei galiu pasakyti balsu. Kai nurimstu prie molberto su teptuku rankoje ir spalvomis... apmirštu, įsižiūriu, įsiklausau, laisviau kvėpuoju – pradedu matyti ir girdėti, tai kas nepastebima: savo sielos balsą, tikruosius troškimus, o svarbiausia – spalvų žaismo šilkinę tylą. Tylą, kurioje gyvena Dievas. Nebijau spalvų tylėjimo. Jos ne tuščios. Jos mano kelias į tikrąją save. Tyloje atsiveria atsakymai į klausimus, kuriuos seniai nešiojuosi širdyje. Girdžiu viską, ko man išties reikia. Esu. Tiesiog esu. Esu tokia, kaip tu mane matai...“ – teigia parodos autorė.
Parodą aplankyti kviečiame bibliotekos darbo metu: I–V – 9–19, VI – 9–15.
Daugiau informacijos tel. +370 37 29 57 77.




