Birželio 15 – rugsėjo 30 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Panemunės padalinyje, Vaidoto g. 115, veiks Dariaus Petrulio fotografijų paroda „Šančių architektūra“.
Panemunės gyventojo menininko D. Petrulio paroda tyrinėja urbanizacijos problemas ir klausia, ar sparčiai augančiame mieste įmanoma išsaugoti ryšį su gamta ir vieniems su kitais?
Nuo 2016 m. Šančius ir jo žmones fotografuojantis menininkas šį Kauno rajoną atrado kaip atskirą pasaulį, unikalų urbanistinį ir socialinį darinį su istoriškai susiformavusiu gatvelių, vedančių link Nemuno, tinklu, mažaaukščiais nameliais, sodais ir daržais, kaimynystės dvasia ir gyvu šančiškių ryšiu su upės pakrante. Šio rajono ir jo žmonių fotografavimas Dariui Petruliui yra ne tik meninė dokumentika, bet aktyvi Šančių savasties gynyba ir pagalba bendruomenei, kovojančiai už neurbanizuotos Nemuno pakrantės išsaugojimą.
Parodą aplankyti kviečiame bibliotekos darbo metu: I–V – 10–19, VI – 9–15.
Daugiau informacijos tel. +370 37 34 62 98.




