Lapkričio 5 – gruodžio 31 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Panemunės padalinyje, Vaidoto g. 115, veiks Editos Garmuvienės kūrybos darbų paroda „Svajų sodai. Gyvybės medis“.
Keramikė Edita Garmuvienė (Žižminskaitė), nuolat gilindamasi į lietuvių liaudies tradicinę ornamentiką ir simboliką, ieškojo naujų išraiškos formų. Tautodailininkei kilo mintis iš mažų keramikos elementų dėlioti ir klijuoti paveikslus. Šia originalia technika ji sukūrė darbų ciklą „Svajų sodai“, kuriame vaizduojami įvairių formų gyvybės medeliai, perteikiantys vaikystės svajonių metaforas ir liaudiškų skrynių bei baldų ornamentikos motyvus. „Svajų soduose“ linksmai gyvena arkliukai, avinukai, paukščiukai, žydi kaimo gėlių darželių žiedai. Juodos drobės fonas šioms figūroms sukuria tolimos realybės erdvę.
Parodą aplankyti kviečiame bibliotekos darbo metu: I–V – 10–19, VI – 9–15.
Tel. +370 37 34 62 98.




