Birželio 1–30 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18, veiks menininkės Eglės Jesulaitytės tekstilės darbų paroda „Medus“. Parodoje eksponuojami kūriniai atspindi prasidėjusios vasaros gamtos nuotaikas ir koloritą, taip pat kviečia gilesniems apmąstymams apie būties ir žmogiškų ryšių sklaidą, amžinumą, moralinių vertybių tėkmę kartų kaitoje.
Daugiau infomacijos tel. +370 37 22 04 61.
Parodą aplankyti kviečiame bibliotekos darbo metu: I–V – 10–19, VI – 10–16.




