Kovo 15 d. 18 val. Z. Kuzmickio padalinyje, Raseinių g. 26, vyks filmo „Ketvirtasis prezidentas“ peržiūra ir diskusija. Renginys skirtas Jono Žemaičio-Vytauto metams paminėti. Susitikime dalyvaus ir diskusiją moderuos VDU istorijos absolventas. Daugiau informacijos tel. (8 37) 22 56 47.

Bibliotekai suteikta „Erasmus“ akreditacija suaugusiųjų švietimo srityje ir skirta dotacija mobilumo veiklai

Susitikimas su Vaiva Rykštaite Santarvės parko skaitykloje

Kauniečiai vasarą kviečiami į atviras dainų ir šokių dirbtuves
