2015 m. balandžio 2–29 d. „Vitebsko“ padalinys, P. Lukšio g. 60, maloniai kviečia aplankyti fotografo Manto Kutkaičio fotografijų parodą. Tel. 314108

Bibliotekai suteikta „Erasmus“ akreditacija suaugusiųjų švietimo srityje ir skirta dotacija mobilumo veiklai

Susitikimas su Vaiva Rykštaite Santarvės parko skaitykloje

Kauniečiai vasarą kviečiami į atviras dainų ir šokių dirbtuves
