Kviečiame į Ingridos Jakubavičienės knygos „Namai“ pristatymą, kuris vyks gegužės 28 d. 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje, Veiverių g. 43.
Naujausioje knygoje autorė atveria duris į tarpukario Kauno kasdienybę, į namus ir atskirus butus – nuo salono iki tarnaitės kambarėlio. Jos herojai, o kartu ir pasakojimo bendraautoriai, – Kaune gyvenę, namus ir buitį kūrę žmonės, kurie perkėlė savo prisiminimus ant popieriaus ir atskleidė savo ryšį su aplinka, kurioje gyveno. Jų liudijimus organiškai papildo architektūros istorikų tyrimai bei to meto spauda.
Knyga padės geriau pažinti laikinąją sostinę, kuri išgyveno metamorfozę nuo griuvėsių ir supuvusių medinių šaligatvių iki modernios europietiškos sostinės. Kartu su autore skaitytojas peržengs tarpukario kauniečių namų slenksčius ir pamatys ne tik reprezentacinius kambarius – salonus ar valgomuosius, bet ir privačias kasdieninio gyvenimo erdves: miegamuosius, vaikų kambarius, vonias ir net tarnaičių kambarėlius.




