Birželio 1 – rugpjūčio 31 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos „Berželio“ padalinyje, Taikos pr. 113B, veiks Jolantos Zalubienės paroda „Matymai – nuo vaizduotės iki tikrovės“.
„Esu savamokslė piešėja, mano piešiniai atspindi tam tikro laiko, vietos ar įspūdžio nuotaiką, mintį. Piešiu tai, kas man tą akimirką pasirodo gražu – gėlė po laiptais, nustebinusi savo lapų ir šešėlių kalba, pomidorai lėkštėje, netikėtai pagavę šviesos blyksnį, ar skaitytos knygos mistinė nuotaika. Piešimas yra ir mano hobis, ir mano pasaulio matymo perteikimas. Kūryba leidžia dalintis tuo, ką ne visada galima pasakyti žodžiais, ir kviečia kitą žmogų tai pajausti savaip. Džiaugiuosi galėdama pasidalinti savo matymo atspindžiais, įspūdžiais, nugulusiais šios parodos darbuose.“ – sako parodos autorė.
Parodą aplankyti kviečiame bibliotekos darbo metu: I–V – 9–19, VI – 10–16.
Daugiau informacijos tel. +370 37 45 24 04.




