Balandžio 3 d. 17.30 val. Neries padalinyje, A. Stulginskio g. 61, vyks mišraus ansamblio „Santaka“ koncertas „Susitikime dainoj“. Vadovė Jadvyga Šimaitienė. Koncertas skiriamas Vilijampolės prijungimo prie Kauno 100-mečiui ir ansamblio 15 metų jubiliejui. Tel. (8 37) 36 30 70.

Pasidainavimai Kalniečių parko skaitykloje

Pasišokimai

Projektas „Psichinę ir fizinę būklę gerinančių, socialinę įtrauktį skatinančių stovyklų organizavimas mokyklinio amžiaus, mažiau galimybių turintiems Žaliakalnio vaikams“
