Kovo 1–31 d. kūrybinį darbą „Transporto inžinerija. Keliaujame: plaukiame, skrendame, važiuojame“ „Vitebsko“ padalinyje, P. Lukšio g. 60, pristato KTU Inžinerijos licėjaus mokiniai (vadovė L. Paulauskienė).

Pasidainavimai Kalniečių parko skaitykloje

Pasišokimai

Projektas „Psichinę ir fizinę būklę gerinančių, socialinę įtrauktį skatinančių stovyklų organizavimas mokyklinio amžiaus, mažiau galimybių turintiems Žaliakalnio vaikams“
