Rugsėjo 1–30 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šančių padalinyje, Sandėlių g. 7, veiks tautodailininkės Laimutės Juškevičiūtės-Jonaitienės tapybos darbų paroda „Akimirkų pėdsakai“.
L. Jonaitienė yra Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos (LNRS) narė. Išleido aštuonias poezijos knygas, rinktinę ir vieną knygą vaikams.
Tapyti pradėjo būdama 64 metų, išėjusi į pensiją. 2018 m. priimta į Lietuvos tautodailininkų sąjungą.
Imtis teptuko ją paskatino tautodailininkė, poetė, LNRS narė Gražina Balsytė-Pasilauskienė, kuri vadovavo tapybos studijai „Versmės“.
Pagrindinė L. Jonaitienės tapybos tema – peizažas. Tarp praeities ir dabarties yra trapus akimirkos tiltas, kurį simbolizuoja metų laikų ir vyksmo kaita.
Parodą aplankyti kviečiame bibliotekos darbo metu: I–V – 9–19, VI – 10–16.
Daugiau informacijos tel. +370 37 74 01 67.




