2015 m. gegužės 6 d. 17.30 val. „Vitebsko“ padalinys, P. Lukšio g. 60 maloniai kviečia į literatūros ir muzikos vakarą „Kai žydi sodai“. Aktorė Jūratė Onaitytė skaitys eiles, muzikuos Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos styginių instrumentų orkestras (dirigentė K. Domarkienė). Rengėjai Kauno Muravos BC ir „Vitebsko“ padalinys. Tel. 314108

Pasidainavimai Kalniečių parko skaitykloje

Pasišokimai

Projektas „Psichinę ir fizinę būklę gerinančių, socialinę įtrauktį skatinančių stovyklų organizavimas mokyklinio amžiaus, mažiau galimybių turintiems Žaliakalnio vaikams“
