Balandžio 24 d. 13.30 val. Romainių padalinyje, Chodkevičių g. 6, vyks Metų knygų aptarimas, kuriame dalyvaus Kauno Veršvų gimnazijos mokiniai, skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei „Kartu mes kuriame ateitį“. Tel. (8 37) 47 83 32.

Pasidainavimai Kalniečių parko skaitykloje

Pasišokimai

Kviečiame į užsiėmimus šeimoms su mažyliais (birželio mėn. grafikas)
