Kovo 1–30 d. vyksta Kauno A. Martinaičio dailės mokyklos 6, 8, 9, 10 kl. moksleivių kūrybinių interpretacijų paroda „Kelias, kuriuo einu...“ Vaikų Literatūros skyriuje, V. Krėvės pr. 97A, skirta kovo 11-ajai. Mokytoja-metodininkė Jovita Glemžaitė-Matuzienė. Tel. (8 37) 31 32 18.

Bibliotekai suteikta „Erasmus“ akreditacija suaugusiųjų švietimo srityje ir skirta dotacija mobilumo veiklai

Susitikimas su Vaiva Rykštaite Santarvės parko skaitykloje

Kauniečiai vasarą kviečiami į atviras dainų ir šokių dirbtuves
