Spalio 4, 11, 18, 25 d. 14 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, V. Krėvės pr. 97A, vyks mokymai „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“. Kviečiame mokytis naudotis išmaniaisiais telefonais, planšetėmis, dalyvauti individualiuose informacinio raštingumo mokymuose pradedantiesiems.
Registracija tel. +370 37 31 32 18. Skirta Senjorų mėnesiui.




