Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka tęsia tradicinius pasidainavimus Kalniečių parko skaitykloje. Šiemet liaudies dainas drauge dainuoti kvies sutartinių giedotojų ansamblis „Kadujo“.
Pasidainavimai vyks birželio 9, 16, 23, 30, liepos 7, 21, 28, rugpjūčio 4, 11, 18 d. 18 val.
Lankytojų laukia jaukūs susibūrimai kartu dainuojant autentiškas senąsias sutartines ir visų pamėgtas senovines bei vėlesnių laikų lietuvių liaudies dainas. Į užsiėmimus kviečiami ir dainuoti jau pramokę, ir niekada nebandę – susipažinsime su dainavimo pagrindais, lavinsime savo balsus ir pajusime tradicinės liaudies muzikos grožį.
Sutartinių giedotojų ansamblis „Kadujo“ (vadovė dr. Laura Lukenskienė) gyvuoja nuo 2008 m. Daugelį metų dainavę liaudies dainas ir gilinęsi į autentišką sutartinių atlikimą, moterys pastaraisiais metais daug improvizuoja, kuria modernias sutartinių interpretacijas.
Projektą „Atviros kūrybinės dirbtuvės „Etnosodas“ VII“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
Projekto partneriai: Asociacija „Kadujo“, Lietuvos tautodailininkų sąjungos Kauno bendrija.
Renginys fotografuojamas.




