Lapkričio 20 d. 17 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Parko padalinyje, P. Lukšio g. 58, vyks paskaita „Kaip gyventi sveikai ir jaustis laimingam“. Paskaitą ves LSMU ligoninės Kauno klinikų fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas Alvidas Keizeris. Renginys organizuojamas kartu su širdies ir kraujagyslių ligomis sergančių pacientų draugija „Sveika širdis“.
Daugiau informacijos tel. +370 37 31 41 08.




