2015 m. rugpjūčio 20 d. 16 val. Palemono padalinys, Stoties g. 2, maloniai kviečia į popietę-diskusiją „Pagalbos teikimas priklausomybę turintiems asmenims ir jų artimiesiems“. Dalyvaus AA grupė. Tel. 373560

Bibliotekai suteikta „Erasmus“ akreditacija suaugusiųjų švietimo srityje ir skirta dotacija mobilumo veiklai

Susitikimas su Vaiva Rykštaite Santarvės parko skaitykloje

Kauniečiai vasarą kviečiami į atviras dainų ir šokių dirbtuves
