Kovo 25 d. 17 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šančių padalinyje, Sandėlių g. 7, vyks praktinis užsiėmimas „Judesio dirbtuvės: Arterinė hipertenzija ir fizinis aktyvumas“. Užsiėmimą ves kineziterapijos studijos direktorė Agnė Sankauskė. Renginį organizuoja Širdies ir kraujagyslių ligomis sergančių pacientų draugija „Sveika širdis“.

Bibliotekai suteikta „Erasmus“ akreditacija suaugusiųjų švietimo srityje ir skirta dotacija mobilumo veiklai

Susitikimas su Vaiva Rykštaite Santarvės parko skaitykloje

Kauniečiai vasarą kviečiami į atviras dainų ir šokių dirbtuves

