Kviečiame į prof. Alberto Skurvydo paskaitą apie sveiką gyvenseną, kuri vyks spalio 2 d. 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57.
Paskaitoje „Nefarmakologinės sveikatos stiprinimo priemonės: fizinis aktyvumas, sveika mityba, streso valdymas“ profesorius papasakos, kur link šiandien krypsta mokslas ir kodėl pradėti rūpintis sveikata verta netgi sulaukus 60-ies bei pasidalins savo žiniomis apie natūralias sveikatos palaikymo formas, tokias kaip fizinis aktyvumas, mityba, streso mažinimas, kūno grūdinimas ir kt.
Prof. Albertas Skurvydas – žinomas Lietuvos sporto mokslininkas, habilituotas biologijos mokslų daktaras, VU ir VDU profesorius, parašęs daugybę mokslinių straipsnių bei knygų.
Renginys skirtas Senjorų mėnesiui.




