2015 m. rugsėjo 18 d. 11 val. Panemunės padalinys, Vaidilos g. 27, maloniai kviečia į renginį „Kariuomenė Panemunėje“. Dalyvauja Šv. Mato gimnazijos moksleiviai (skirta Europos paveldo dienoms „Paveldėkime savo ateitį“). Tel. 346298

Bibliotekai suteikta „Erasmus“ akreditacija suaugusiųjų švietimo srityje ir skirta dotacija mobilumo veiklai

Susitikimas su Vaiva Rykštaite Santarvės parko skaitykloje

Kauniečiai vasarą kviečiami į atviras dainų ir šokių dirbtuves
