Balandžio 5 d. 13 val. „Vitebsko“ padalinyje, P. Lukšio g. 60, vyks renginys „Mano vaikystės šventė“, skirtas Tarptautinei vaikiškos knygos dienai. Renginyje dalyvaus Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos auklėtiniai ir jų vadovė aktorė Nijolė Forman, Kauno lopšelių-darželių „Varpelis“ ir „Šermukšnėlis“ ugdytiniai, Eigulių seniūnijos seniūno pavaduotoja Asta Chanko. Tel. (8 37) 31 41 08.

Kviečiame registruotis į nemokamą dronų stovyklą bibliotekoje

Pasidainavimai Kalniečių parko skaitykloje

Projektas „Psichinę ir fizinę būklę gerinančių, socialinę įtrauktį skatinančių stovyklų organizavimas mokyklinio amžiaus, mažiau galimybių turintiems Žaliakalnio vaikams“
