Bibliotekos šimtmečiui skirtoje rubrikoje „Žmonės tarp knygų“ kviečiame susipažinti su kultūrinės veiklos vadybininke Simona Montvidaite-Dirmiene. Simona bibliotekoje dirba šiek tiek daugiau kaip septynerius metus, anksčiau aptarnaudavo skaitytojus, o šiuo metu organizuoja renginius ir koordinuoja įvairias iniciatyvas.
„Man biblioteka – knygų kvapas, laimingi skaitytojai ir įdomiausi žmonės.
Nuo vaikystės daug skaičiau, lankiausi bibliotekose (puikiai prisimenu popierinius formuliarus ir pagarbią tylą bibliotekoje), tad labai natūraliai (gal kam ir netikėtai) pasirinkau studijuoti bibliotekininkystę. Iš karto po studijų gavau darbą Klaipėdos miesto bibliotekoje. Pakeitus gyvenamąjį miestą konkurso būdu atsidūriau Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje.
Mano laisvalaikio pomėgiai – kelionės, detektyviniai serialai ir ramus laikas su knyga, o skaityti renkuosi japonų rašytojų kūrinius ir klasikinę literatūrą.
Bibliotekos šimtmečio proga tiek sau, tiek aplinkiniams nesiliauju linkėti taikos pasaulyje.
„Žmogus jaučiasi nelaimingas, nes nežino, kad yra laimingas. Tas, kuris šitai suvokia, bus laimingas tą pačią akimirką.“ – savo mylima Fiodoro Dostojevskio citata dalinasi Simona.
Visas „Žmonės tarp knygų“ istorijas galite rasti čia.




