Kviečiame į susitikimą su rašytoja Vaiva Rykštaite, kuris vyks birželio 8 d. 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Santarvės parko skaitykloje.
Vaiva Rykštaitė – dvylikos knygų autorė, daugiavaikė mama, influencerė, daugiametė LRT skiltininkė, emigrantė. „Mama namuose. Trys valandos iš rytojaus“ – dvylikta autorės knyga.
„O kas, jeigu daugiavaikė mama nustotų pataikauti pasauliui ir anytai, liautųsi jaustis kalta, kad ne viską daro pagal psichologų rekomendacijas, ir pagaliau pasakytų, kaip iš tiesų jaučiasi? Jei ji dalintųsi ne patarimais, o patirtimi – kas vaikus auklėjant jai veikia, kas neveikia, o kas gal ir veiktų, jei tik turėtų daugiau valios ir kantrybės tas teorijas pritaikyti?
Kaip ir pati motinystė, ši knyga sunkiai įspraudžiama į vieną žanrą – tai ir džiazas, ir išpažintis, ir kelionė vienu metu. Ji – apie tylą, jausmus, nuotykius. Apie santykius su vyru ir draugėmis, kurios vaikų neturi. Apie žaislus, ribas, cukrų.
Tai ir kultinės knygos „Pirmąkart mama“ tęsinys. Pastarojoje autorė rašė apie virsmą – motinystę kaip esminį moters tapatybės pokytį. Šioje motinystė jau kaip kelias: nuo nežinojimo į žinojimą ir norą tuo žinojimu pasidalinti, kiekvieną moterį padrąsinti kurti tik savą, autentišką motinystę.“
Renginio metu bus galima įsigyti autorės knygų.
Renginys fotografuojamas.
Skaityklos vieta – šalia pagrindinio įėjimo į parką.
Organizatorius – Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka.
Partneriai: Kauno miesto savivaldybės Šilainių seniūnija, Kauno kultūros centras.




