2015 m. birželio 3 – rugpjūčio 31 d. „Vitebsko“ padalinys, P. Lukšio g. 60, maloniai kviečia aplankyti Taraso Seredos fotografijų parodą „Aplink mus...“. Tel. 314108

Bibliotekai suteikta „Erasmus“ akreditacija suaugusiųjų švietimo srityje ir skirta dotacija mobilumo veiklai

Susitikimas su Vaiva Rykštaite Santarvės parko skaitykloje

Kauniečiai vasarą kviečiami į atviras dainų ir šokių dirbtuves
