2015 m. kovo 30 d. 12 val. „Vitebsko“ padalinys, P. Lukšio g.58 ,60, maloniai kviečia į edukacinį užsiėmimą „Margutis – meno kūrinys“. Užsiėmimą ves dailininkė Irena Jauniškienė. Dalyvaus Kauno Martyno Mažvydo pagrindinės mokyklos bei Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos mokiniai. Tel. 314108

Pasidainavimai Kalniečių parko skaitykloje

Pasišokimai

Projektas „Psichinę ir fizinę būklę gerinančių, socialinę įtrauktį skatinančių stovyklų organizavimas mokyklinio amžiaus, mažiau galimybių turintiems Žaliakalnio vaikams“

